Policjantki z lubuskiego na podium

Data publikacji 12.05.2015

W Swarzędzu odbył się ,,4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz” w ramach, którego rozegrano Mistrzostwa Policji. W tej kategorii srebro wywalczyła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar, a brąz st. post Justyna Sęczkowska, obie z garnizonu lubuskiego.

W niedzielę /10.05/ w Swarzędzu na trasie 10 km wystartowały policjantki z garnizonu lubuskiego, nadkom. Joanna Wożniak- Cieślar z Komendy Powiatowej Policji w Żarach oraz st.post Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

W ,,4. Biegu 10 km Szpot Swarzędz” wzięło udział około 4 tys. uczestników. Trasa wiodła ulicami miasta, była trudna z uwagi na dużą liczbę uczestników, było dość ciasno, a w dużej części trzeba było biec pod górkę.

W ramach imprezy rozegrano również Mistrzostwa Polski Policji. Obie policjantki stanęły na podium, nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar zdobyła srebro, a st. pst. Justyna Sęczkowska brąz.

To nie pierwszy sukces policjantki z Żar. Z pasją biega od lat. Ostatnie osiągnięcia nadkom. Joanny Woźniak-Cieślar to I miejsce w Mistrzostwach Policji w Półmaratonie, który odbył się w Sobótce 21 marca br. oraz I miejsce w ,,Mistrzostwach Polski Policji w Półmaratonie” w Poznaniu, który rozegrany został 12 kwietnia br.