Policjantka z Żar wywalczyła II miejsce

Data publikacji 12.05.2016

W Swarzędzu odbył się ,,5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz” w ramach, którego rozegrano Mistrzostwa Policji. W tej kategorii II miejsce wywalczyła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar” z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

W niedzielę /08.05/ w Swarzędzu odbył się ,,5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz”. W biegu wzięło udział ok. 3,5 tysiąca uczestników. Zawodnicy biegnąc drogami Swarzędza wystartowali z ulicy Cieszkowskiego, a finiszowali na stadionie przy ul. Świętego Marcina. Bieg ukończyło 3.450 . W ramach imprezy rozegrano również Mistrzostwa Policji. Na linii startu stanęła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar z żarskiej komendy. Jak relacjonuje Joanna : ,,bieg był trudny z uwagi na dużą liczbę podbiegów,  pogoda nie sprzyjała biegaczom,  żar lał się z nieba”. Policjantka stanęła na podium już drugi raz z rzędu. W ubiegłym roku także zajęła II miejsce w czwartej edycji biegu. Biega od lat i na koncie ma liczne sukcesy. 17 kwietnia br. w Poznaniu zajęła  I miejsce w Mistrzostwach Policji  rozegranych w ramach  "9. Poznań Półmaratonu".

Wśród policjantek I miejsce zajęła Edyta Marciniak z KMP w Kaliszu, II Joanna Woźniak-Cieślar z KPP Żary, natomiast III przypadło policjantce Katarzynie Sammler z Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym. Wśród  mężczyzn najlepszy okazał się Łukasz Wróbel z KMP w Poznaniu. Zajął on I miejsce w kategorii Mistrzostw Policji oraz I miejsce w kategorii M35. Na II miejscu mistrzostw uplasował się Andrzej Gromadziński z KPP Gniezno, natomiast III miejsce zajął Dawid Cieślak z Komisariatu Policji Poznań Grunwald.